Strona: Doktorat Kornelii Osieczko-Potocznej / Zakład Systemów Zarządzania i Logistyki

Doktorat Kornelii Osieczko-Potocznej

2022-12-19
, red.  Magdalena Kińczyk, Kornelia Osieczko-Potoczna
dr inż. Kornelia Osieczko-Potoczna, graf. Arkadiusz Surowiec

Uchwałą z dnia 15 grudnia 2022 r. Komitet Naukowy Dyscypliny Nauk o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach nadał mgr inż. Kornelii Osieczko-Potocznej, asystentowi w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania PRz, stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.

Temat rozprawy doktorskiej: Innowacyjność procesowa rozwiązań intralogistycznych w przedsiębiorstwie produkcyjnym.
Promotorem w przewodzie doktorskim była dr hab. Ewa Płaczek, prof. UE z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, promotorem pomocniczym dr inż. Sławomir Stec (PRz), recenzentami: dr hab. inż. Monika Odlanicka-Poczobutt, prof. PŚl z Politechniki Śląskiej oraz dr hab. inż. Sebastian Saniuk, prof. UZ z Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Powrót do listy aktualności